Infolinia 800 109 509

Subiekt wynajęty przez Biuro Rachunkowe dla Klienta BR

Z myślą o Biurach Rachunkowych, które chcą zapewnić swoim Klientom kompleksową obsługę, firma InsERT daje możliwość wynajmu systemu sprzedaży Subiekt GT.

Biuro rachunkowe po zakupieniu programu może go przekazać w użytkowanie swojemu klientowi (klient biura instaluje i rejestruje program). To pomaga zbudować biuru rachunkowemu nową ofertę dla wymagających klientów.
 
Dzięki tej ofercie biuro pracuje na wspólnej bazie danych z klientem. W takim wypadku dane z systemu sprzedaży trafiają na bieżąco do programu księgowego biura rachunkowego – do Rewizora lub Rachmistrza. Biuro rachunkowe w tym przypadku eliminuje konieczność ręcznego wprowadzania dokumentów swojego klienta, a dodatkowo dostarcza na bieżąco dane z księgowości.
 
Klient biura również należy do grupy użytkowników chmury KOMAKO.asp i pracuje razem ze swoim biurem rachunkowym jak z własnym księgowym.
Biuro nabywa licencję systemu sprzedaży (Subiekta GT) i w przyszłości może przeznaczyć program dla innego klienta, jedynie po formalnej zmianie trójstronnej umowy licencyjnej.

Korzyści, jakie osiągnie Biuro Rachunkowe dzięki wynajmowi Subiekta GT swojemu Klientowi?

  • Nowe źródła zarobkowania. To Państwo decydują, ile zarobią. Cenę wynajmu mogą Państwo uzgodnić z najemcą – czyli swoim klientem, podobnie jak czas trwania umowy. Subiekt pozostaje programem biura rachunkowego.
  • Zwiększona konkurencyjność oferty - mają Państwo możliwość zaproponowania swoim klientom kompleksowej obsługi obejmującej również optymalne oprogramowanie. Biuro może dotrzeć do nowych klientów oczekujących szerszej oferty, gotowych zapłacić więcej za wartościową obsługę księgową.
  • Oszczędność czasu dzięki przepływowi danych z Subiekta do Rachmistrza lub Rewizora. 

Korzyści Klienta Biura Rachunkowego?

  • Oszczędność pieniędzy - klient korzysta z systemu sprzedaży bez ponoszenia kosztów związanych z zakupem licencji. 
  • Biuro a jakby własny Księgowy - łatwe i bezpieczne przeniesienie danych z systemu sprzedaży do systemu księgowego biura rachunkowego oraz zwrotna informacja z księgowości np. o rozrachunkach dzięki pracy na wspólnej bazie danych w chmurze KOMAKO.asp

Dla biur rachunkowych, które do komunikacji ze swoimi klientami wykorzystuje sieć Internet firma KOMAKO proponuje Internetowe Biuro Rachunkowe. KOMAKO.asp jest gotową platformą do pracy nowoczesnego, internetowego biura rachunkowego. Dzięki naszej ofercie Biuro Rachunkowe:
  • nie musi tworzyć własnej infrastruktury 
  • ponosić kosztów serwisu IT do utrzymania serwerów
  • może powierzyć uciążliwe ale wymagane czynności serwisowe oprogramowania InsERT fachowcom
- automatyczna archiwizacja danych zapewniona w KOMAKO.asp
- aktualizacja – wgrywanie nowych wersji programów InsERT