Infolinia 800 109 509

IBR dla InsERT

IBR dla Biur Rachunkowych z oprogramowaniem InsERT GT

IBR dla Biur Rachunkowych z oprogramowaniem InsERT GT

Podczas spotkań z klientami spotykamy się z pomysłem naszych Klientów na internetowe biuro rachunkowe. Biuro, które głównie do komunikacji ze swoimi klientami wykorzystuje sieć Internet... Internetowe Biuro Rachunkowe!
Internet daje możliwość wprowadzenia pracy zdalnej dla pracowników biura oraz swobodnego udostępniania danych zleceniodawcom.

czytaj więcej

Internetowe Biuro Rachunkowe, ta koncepcja niesie szanse na nowe usługi i zwiększenie przychodu biura

‘Wyżej marży nie podskoczysz’ tak można sparafrazować pewne niewyszukane powiedzenie. Tak jest z cenami popularnych usług biur rachunkowych, a konkurencja wyostrza taki trend. Dlatego warto rozważyć wprowadzenie usług, które pozwolą wyprzedzić konkurencję i dotrzeć do Klienta, który wymaga „czegoś więcej”.

czytaj więcej

Subiekt wynajęty przez Biuro Rachunkowe dla Klienta BR

Z myślą o Biurach Rachunkowych, które chcą zapewnić swoim Klientom kompleksową obsługę, firma InsERT daje możliwość wynajmu systemu sprzedaży Subiekt GT.

czytaj więcej

Czy dane Internetowego Biura Rachunkowego są bezpieczne?

Bezpieczeństwo danych w biurach rachunkowych to wraz z funkcjonalnością oprogramowania ważny aspekt pracy księgowych w systemie informatycznym – również - w chmurze internetowej.

czytaj więcej

Kradzież danych Biura Rachunkowego – czas na prewencję!

Aby dobrze zabezpieczyć serwerownię Biuro Rachunkowe musi ponieść wysokie nakłady oraz powinno stale wykonywać kopie bezpieczeństwa przetwarzanych danych. Alternatywnym rozwiązaniem jest zlecenie tych zadań na zasadzie outsourcingu firmie KOMAKO.

czytaj więcej

eKOMAKO Internetowe Biuro Rachunkowe - Studium Przypadku

Zapraszamy Państwa do zapoznania się ze studium przypadku (Case Study) opublikowanym przez Microsoft w uznaniu za wdrożenie rozwiązania eKOMAKO Internetowe Biuro Rachunkowe.

czytaj więcej