Infolinia 800 109 509

Czy dane Internetowego Biura Rachunkowego są bezpieczne?

Bezpieczeństwo danych w biurach rachunkowych to wraz z funkcjonalnością oprogramowania ważny aspekt pracy księgowych w systemie informatycznym – również - w chmurze internetowej.

Na platformie internetowej KOMAKO.asp Biuro Rachunkowe w sposób bezpieczny przetwarza i przechowuje dane Klientów. Wykorzystuje do tego funkcjonalność systemu InsERT GT, który wyznacza możliwości biznesowe biura.

Zaletą rozwiązania opartego na chmurze dedykowanej KOMAKO.asp dla InsERT jest zmniejszenie ryzyka kradzieży danych w przypadku utraty lub kradzieży komputerów w biurze. A dodatkowo KOMAKO zabezpiecza dane, wypełniając zobowiązanie księgowych w tym zakresie.

Biuro Rachunkowe przetwarza większe ilości danych niż w zwykłej firmie, dane i dokumenty dotyczą wielu podmiotów gospodarczych. Dlatego oprogramowanie i środowisko jego pracy w Biurze Rachunkowym, powinno spełniać szczególne kryteria. Biuro musi zapewnić odpowiednie zabezpieczenie przetwarzanych danych swoich Klientów – najlepiej jak wynajmie do tego fachowy zespół, który potrafi zrobić to dla wielu Klientów.
 

Jak Biuro Rachunkowe może zabezpieczyć swoje dane?

Aby dane Biura Rachunkowego, czyli dane w systemach księgowych Rewizor, Rachmistrz czy programie kadrowym Gratyfikant były bezpieczne i dostępne z dowolnego miejsca oferujemy wyspecjalizowaną platformę serwerową w chmurze internetowej. Najlepszym rozwiązaniem – tzn. najbezpieczniejszym jest usługa wirtualnego serwera Biura Rachunkowego – wydzielonego serwera terminalowego tzw. PVS – na platformie KOMAKO.asp.

Chmura KOMAKO jest dedykowaną platforma dla firm i biur rachunkowych wykorzystujących do pracy systemy InsERT GT. Chmura KOMAKO.asp dla Biura Rachunkowego została zaprojektowana, aby udostępnić Biurom Rachunkowym bezpieczne i wydajne środowisko do prowadzenia Biura Rachunkowego. Ponadto w chmurze KOMAKO ograniczamy do minimum koszty utrzymania używanych aplikacji.
 
W ramach usługi KOMAKO.asp zajmujemy się:
  • aktualizacjami systemu InsERT,
  • Zabezpieczamy przetwarzane dane Klientów Biura Rachunkowego
  • Oferujemy kompleksowe zabezpieczenia chroniące przed niepowołanym dostępem.

Wykorzystywane technologie internetowe i systemowe do bezpiecznego przetwarzania danych stosowane od wielu lat w ramach usługi KOMAKO.asp, są jedną z najlepszych propozycji dla Biur Rachunkowych do zabezpieczenia danych systemów InsERT.