Infolinia 800 109 509

IBR dla Biur Rachunkowych z oprogramowaniem InsERT GT

Podczas spotkań z klientami spotykamy się z pomysłem naszych Klientów na internetowe biuro rachunkowe. Biuro, które głównie do komunikacji ze swoimi klientami wykorzystuje sieć Internet... Internetowe Biuro Rachunkowe!
Internet daje możliwość wprowadzenia pracy zdalnej dla pracowników biura oraz swobodnego udostępniania danych zleceniodawcom.

KOMAKO.asp – platforma pracy dla nowoczesnego, czyli Internetowego Biura Rachunkowego KOMAKO.asp jest gotową platformą do pracy nowoczesnego, internetowego biura rachunkowego. Nasz Klient – Biuro Rachunkowe – nie musi tworzyć własnej infrastruktury oraz wynajmować kosztownego serwisu IT do jej utrzymania.

Bazowym systemem do prowadzenia ksiąg i rozliczeń klientów Biura jest oprogramowanie InsERT GT, czyli Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, czy Gratyfikant.
 

KOMAKO łączy kompetencje w zakresie:

  • usług hostingowych, jako Microsoft Certified Partner W zespole KOMAKO pracują certyfikowani inżynierowie systemowi zarządzający serwerami platformy KOMAKO.asp
  • wdrożeń systemów zarządzania firmą InsERT GT jako Partner InsERT. W zespole KOMAKO jest grupa certyfikowanych serwisantów InsERT z doświadczeniem w zakresie zarządzania firmą

KOMAKO.asp – idea pracy Biura Rachunkowego

1. Biuro pracuje na aplikacjach (InsERT GT) zainstalowanych na serwerach KOMAKO, dzięki temu zyskuje:
  • Dostęp zdalny do zasobów biura i możliwość pracy zdalnej przez pracowników biura
  • Oszczędności finansowe - nie ma konieczności kupowania własnych serwerów i oprogramowania systemowego
  • Serwis i bezpieczeństwo danych
  • Możliwość pracy z wielu siedzib (oddziałów) biura rachunkowego na jednej centralnej bazie danych
  • Umożliwienie dostępu do danych dla klientów biura i praca na jednej bazie z klientem co daje dostęp użytkownikom do danych w jednym zintegrowany systemie 
 
2. Biuro posiada lub dzierżawi licencje na oprogramowanie stanowiące wartości niematerialne Biura Rachunkowego, a dzięki dodatkowej umowie z producentem systemu sprzedaży może udostępnić program Subiekt GT (fakturowanie, magazyn, zakupy) swojemu klientowi.
 
Pozwala to na zintegrowanie systemu sprzedaży klienta z systemem finansowo-księgowym i wyeliminowanie zbędnego przepisywania dokumentów lub ich przesyłania drogą elektroniczną.
 
Jest to jedyne rozwiązanie, które w sposób legalny – bez naruszenia warunków licencji oprogramowania – pozwala na udostępnianie systemu sprzedaży klientowi Biura przez Biuro i pełną integrację Biura Rachunkowego z systemem klienta Biura Rachunkowego.
 

Biuro Rachunkowe, które pracuje z systemem InsERT GT na serwerach w chmurze KOMAKO.asp wraz ze swoimi Klientami można nazwać Internetowym Biurem Rachunkowym

Interesuje Cię pomysł pracy Internetowego Biura Rachunkowego? Skontaktuj się z nami: