Infolinia 800 109 509

Internetowe Biuro Rachunkowe, ta koncepcja niesie szanse na nowe usługi i zwiększenie przychodu biura

‘Wyżej marży nie podskoczysz’ tak można sparafrazować pewne niewyszukane powiedzenie. Tak jest z cenami popularnych usług biur rachunkowych, a konkurencja wyostrza taki trend. Dlatego warto rozważyć wprowadzenie usług, które pozwolą wyprzedzić konkurencję i dotrzeć do Klienta, który wymaga „czegoś więcej”.

Dlatego warto zwrócić uwagę na możliwości, które niesie Internetowe Biuro Rachunkowe, takie jak:
  • Włączenie Klienta (pracowników jego firmy) do procesu przetwarzania danych w oprogramowaniu np. systemie sprzedaży, księgowości i rozrachunkach
  • Obniżenie czasu obsługi pojedynczego podmiotu bez uszczerbku na jakości i fachowości
Pozwalają one na sprzedaż dodatkowych usług oraz podniesienie marży na dotychczasowych usługach z uwagi na wzrost jakości i dostępności informacji.
 
Model udostępniania Państwu Internetowego Biura Rachunkowego przez KOMAKO sprzyja budowaniu partnerstwa. KOMAKO dostarcza Państwu usługi, które dodają wysoką wartość do Państwa działalności, za które duża grupa Klientów będzie chciała Państwu opłacić. KOMAKO w takich wypadkach stara się występować jako Wasz Partner, nie obsługujący bezpośrednio Waszych Klientów. Inne modele współpracy również są możliwe w zależności od potrzeb.